Drukāt

Priekules MTB velomaratons 2018

 sponsori 2018

Aicina gan velo profesionāļus, gan interesentus

Velo braucēji, velo aktīvisti un velo tūristi, kā arī velo sporta atbalstītāji 13. maijā tiek aicināti piedalīties Priekules MTB velomaratonā 2018.

Jau astoto gadu pēc kārtas biedrība „Priekules veloklubs’’ ar lielu Priekules novada pašvaldības un vietējo uzņēmēju atbalstu organizē Priekules MTB velomaratonu. Aicinam uzdrošināties startēt arī neprofesionālus, ikvienam entuziastam ir iespēja izbraukt distanci tūristu klasē ar jebkuru viņam pieejamo velosipēdu.

Mazākie velo atbalstītāji un braucēji visas dienas garumā varēs priecāties lēkājamajā pilsētiņā, spēlēt dažāda veida izzinošas spēles un darboties radošajās darbnīcās. Kā arī būs iespēja iepirkties mājražotāju tirdziņā.

Dalībniekiem, ņemot vērā vecumu un fiziskās spējas, tiks piedāvātas sekojošas distances:
maratona distance (55-65 km) – ar laika kontroli;
pusmaratona distance (28-35 km) – ar laika kontroli;
jauniešu distance (10-15 km) – ar laika kontroli;
bērnu velobrauciens (2-3 km) – ar laika kontroli;
bērnu velobraucieni (400m – 2km) – bez laika kontroles (trases bērnu sacensībām tiks izveidotas starta/finiša zonas tuvumā);
tūristu klase (līdz 20 km) – izzinošs velobrauciens gida pavadībā bez laika kontroles.

Reģistrēšanās internetā  www.sportlat.lv līdz 12. maijam. Sacensību dienā reģistrēšanās un numuru izņemšana pie Priekules daudzfunkcionālās sporta halles Aizputes ielā 1A:
plkst. 9.00 – 10.40 – maratona distances dalībniekiem,
plkst. 9.00 – 12.10 – pusmaratona distances dalībniekiem,
plkst. 9.00 – 12.10 – jauniešu un bērnu distances dalībniekiem.

Vērtēšana un apbalvošana notiks individuālajā un komandu ieskaitē.

Individuālajā vērtējumā katrā grupā (izņemot tūristu klasi un bērnu braucienus) pirmo trīs vietu ieguvējus apbalvos ar medaļām un diplomiem. Maratona un pusmaratona distanču kopvērtējuma uzvarētāji tiks apbalvoti ar kausiem un sponsoru balvām.

Komandu vērtējumā maratona, pusmaratona un jauniešu distancē pirmo trīs vietu ieguvēji katrā distancē tiks apbalvoti ar sponsoru balvām.

Maratona, pusmaratona un jaunieša brauciena dalībnieki izlozes kārtībā varēs pretendēt uz galveno balvu – velosipēdu, kā arī 20 citām vērtīgām balvām.

Par dalības maksu un citu informāciju skatīt sacensību nolikumā.

 

 

sponsori 2018

 

 

 mtb priekule 2018 2

 

 

Priekules MTB velomaratona 2018 nolikums

  

Kluba administrācija.