1. gadā biedrība “Priekules veloklubs’’ sadarbībā ar riteņbraukšanas klubu ‘’Liepāja’’ ir izveidojuši - Lejaskurzemes MTB velokrosa seriālu 2018, lai veicinātu riteņbraukšanas attīstību Lejaskurzemē. Seriālā pavisam būs iekļauti seši posmi, "Kalētu briežrags", "Gramzdas zobrats", Valta birzs kauss", Liepājas velo diena (4.posms) un "Izriedes muižas kauss". Sestā posma norises vieta un laiks tiks precizēts sezonas gaitā. Vērtēšana tiek veikta katrā posmā atsevišķi, kā arī kopvērtējumā. Kopvērtējumā, velokrosa seriālu ieskaitē, tiek ņemti 4 (četru) sacensību posmu labākie rezultāti (tiek vērtēta katra grupa atsevišķi).

Lejaskurzemes MTB velokrosa seriāla 2018 posmi ir Latvijas Riteņbraukšanas federācijas MTB 3. kategorijas sacensības. LRF amatieru MTB rangā tiek vērtēti dalībnieki ar derīgām Cycling for all (19 – 34 gadu vecumam) un Master (no 35 līdz 50 gadu vecumam) licencēm.

Lejaskurzemes MTB velokrosa seriāla 2018 nolikums

1. posms - "Kalētu briežrags 2018" nolikums